IE Warning
İnternet Explorer eski lütfen güncelleyiniz!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Try Firefox or Chrome!
styler

Hakkımızda

 

Mersin Özel Mezitli Funda  Yaşlı Bakım Merkezi  44 kişilik kapasitesiyle 2013 yılında hizmete girmiştir.Yaşlılığa bağlı Alzheimer, Demans gibi hastalıklar ile ağır felçli,yatağa bağımlı veya özel bakımı gerektiren diğer hallerde bulunan 55 yaş üstü yaşlıların bakımı konusunda uzman olan Yaşlı Bakım merkezimiz, konuklarımıza sevgi dolu bir ortamda ev sıcaklığı sağlamaktadır.

Temel ilkelerimiz, insan onuruna yaraşır bir şekilde, konuklarımızın hakkı olan bakım, beslenme, sağlık hizmetlerini onlara sunmak ve gerekli hijyenik koşulları sağlamaktır.

Ayrıca konuklarımızı huzurlu ve güvenli bir ortamda sevgi ve saygıyla korumak, sosyal ve psikolojik gereksinimlerini karşılamak da çalışma hedeflerimizin en önemlilerindendir.

-Multidisipliner yaklaşımla sakin kabulü

- Haftada 3 gün Doktor 

-24 saat hemşire ve yaşlı bakım elemanı hizmeti

-Sosyal Hizmet Uzmanı yönetiminde psiko- sosyal hizmetler

-Diyetisyen tarafından düzenlenen yemek listesine uygun 3 ana,2 ara öğün olarak hazırlanan günlük yemekler,gerektiğinde yemek yeme konusunda yaşlılarımıza deneyimli personel aracılığıyla destek.

-Sakinlerimize günlük aktivite programları olarak fiziksel ve mental egzersizler 

-Bakım standartları doğrultusunda bireysel bakım

-Sakin yakınları ile sürekli iletişim ve sosyal aktiviteler

-Vermiş olduğumuz kaliteli hizmet ve alanında donanımlı ekibimizle hizmetlerimiz sınırsız olup çalışmalarımız en iyi şekilde devam etmektedir.